Vážené dámy a páni

našou víziou pri zakladaní kliniky je vytvoriť modernú kliniku na svetovej úrovni. Pri zakladaní sme sa inšpirovali našimi dlhoročnými skúsenosťami, ktoré smerom ku klientovi uprednostňujú individuálny a komplexný prístup – od úvodnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť.

 Naša klinika bola otvorená 1.10.2015. Poskytuje služby jednodňovej zdravotnej starostlivosti v odbore chirurgie, plasticko-estetickej chirurgie, cievnej chirurgie, ortopédie, urológie, gynekológie, korektívnej dermatológie, ambulantné služby v odbore alergológie a imunológie, cievnej chirurgie, urológie. Poskytujeme kompletné služby na našom modernom rehabilitačnom pracovisku. Klinika spolupracuje s tímom špičkových špecialistov s dlhoročnými skúsenosťami vo svojich odboroch. Naša klinika spolupracuje na zmluvnej báze s vysoko erudovaným tímom anesteziológie a resuscitácie.

Malé chirurgické výkony vo všetkých oboroch realizujeme bez čakacej doby v špeciálnej ambulantnej zákrokovej miestnosti.

Ponúkame osobitný prístup k pacientom, žiadne čakacie doby, špičkové vybavenie, pohodlie, diskrétnosť.

Spokojnosť pacienta je u nás na prvom mieste.

Na klinike sú dve operačné sály vybavené najmodernejšou technológiou na ktoré priamo naväzuje miestnosť intenzívnej pooperačnej starostlivosti. Operačné sály sú vybavené vlastnými sterilizačnými jednotkami.

Pre klientkov sú k dispozícii štyri izby s lôžkami. Pacienti sú 24 hodín monitorovaní zdravotníckym personálom. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, TV a pripojením na internet.

Lekáreň v našej klinike Vám poskytne lekárenskú a poradenskú službu.

Klinika má bezbarierový prístup priamo z nášho súkromného parkoviska do lekárne aj na všetky pracoviská priamo v budove, ktorá je vybavená výťahom pre všetky poschodia. Priamo pred klinikou je zastávka MHD. Klinika je umiestnená v blízkosti centra Banskej Bystrice a zároveň v blízkosti rýchlostnej cesty R1.

Tešíme sa na vašu návštevu
 budova_onas