Čo znamená plasticko-estetická chirurgia?

Plastická chirurgia alebo aj estetická chirurgia je špecializovaným odborom, ktorý sa zameriava na zdokonalenie či rekonštrukciu vzhľadu alebo funkcií v oblastiach ľudského tela. Odstránením telesných nedostatkov pomáhame zlepšovať vzľad klientov a zároveň im prinavraciame príjemný pocit zo seba, sebavedomie a prítažlivosť.

Pristupujeme ku každému individuálne a s absolútnou diskrétnosťou poskytujeme vysoko profesionálnu pomoc, maximálne pohodlie a pocit dôvery.

Galéria

Galéria

 

Kontakt

Príjem pacientov po telefonickom alebo e-mailovom objednaní.

www.doktormraz.sk

Termín k MUDr. Mrázovi si môžete rezervovať na telefónnom čísle  0918 792 651.

E-mail: mrazplastickachirurgia@gmail.com

 

Recenzie (napísali ste nám)

 

Kristína :

„S pobytom na Vašej klinike som bola nadmieru spokojná. Výborný, milý, priateľský a profesionálny prístup po celý čas. Nie je ani jedna vec, ktorú by som mohla klinike vytknúť. Od vybavovania termínu, pokynov a privítania na recepcii až po odchod. Ďakujem veľmi pekne sestričkám, ktoré sa počas celej doby o mňa veľmi dobre starali, rovnako ďakujem aj personálu pri operácii. Samozrejme najväčšia vďaka patrí doktorovi Mrázovi. Ďakujem za jeho prístup a ochotu. DL Clinic môžem do budúcnosti svojmu okoliu len odporúčať. Ešte raz veľká vďaka.“

 

Mária:

„Ďakujem hlavne za profesionalitu MUDr. Mráza a jeho kolektívu za odvedenú prácu a výsledok, ktorý ňou dosiahli. Služby DL-CLINIC odporúčam každému, kto má problém s čímkoľvek, čo v tomto súkromnom zdravotníckom zariadení poskytujú.“

 

Cenník služieb

 

Cenník plastickej chirurgie

 

Ceny platné od 20.12.2022. Platba je možná v hotovosti aj platobnou kartou na recepcii.

 

Lekári

 

Vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave ukončil v roku 2014 s prácou zameranou na transplantáciu tukového tkaniva. Počas štúdia sa zúčastnil certifikovaných zahraničných stáží na plastickej chirurgii a chirurgii hlavy a krku v nemocnici Siriraj v Bangkoku. Po polročnej praxi vo Fakultnej nemocnici T. Bati v Zlíne nastúpil v roku 2015 na Kliniku plastickej chirurgie F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici a zaradil sa do špecializačného odboru plastickej chirurgie. Na klinike pracuje dodnes. V roku 2017 začal súbežne pracovať v DL Clinic v Banskej Bystrici. V rovnakom roku absolvoval mikrochirurgickú stáž v Nemocnici Sv. Alžbety v Brne ukončenú certifikátom. Je zaradený do postgraduálneho vzdelávania na SZU v Bratislave kde pracuje na téme mikrochirurgických voľných prenosov. Aktívne prednáša a zúčastňuje sa na odborných plasticko – chirurgických kongresoch. Je certifikovaný na korektívno – dermatologické výkony zahŕňajúce aplikáciu botulotoxínu, kyseliny hyalurónovej, mezoterapiu, niťový lifting a laser a pravidelne sa vzdeláva a zúčastňuje na školeniach a workshopoch zameraných na túto tematiku. Od roku 2019 pracuje v ambulancii lekárskej kozmetiky  SPINN clinic v Ružomberku.

MUDr. Ján Mráz,    plastický chirurg        www.doktormraz.sk

 

 

 

MUDr. Jozef Ulianko – odborný garant

                plastický chirurg